Kras Sport

Sport

Kras Sport is het enige thematische Kras-steunpunt dat zich niet tot één bepaalde wijk of buurt richt. Kras Sport biedt competitieve en recreatieve sportactiviteiten aan. Het competitieve luik staat in het kader van de jeugdopleiding en werkt aan de doorstroming naar hogere sportniveaus van geselecteerde kinderen, tieners en jongeren. Het recreatieve luik wil zoveel mogelijk kinderen, tieners en jongeren aan het sporten krijgen.

Daarnaast zet Kras Sport sterk in op de opleiding van jonge vrijwilligers, het aanscherpen van de ouderparticipatie en de verhoging van de diversiteit in de bereikte deelnemersgroepen. Sinds 2010 wordt er specifiek ingezet op het zaalvoetbalprogramma voor meisjes vanaf 12 jaar. Naast de kwalitatieve jeugdopleiding zaalvoetbal wordt steeds meer geïnvesteerd in de organisatie en ondersteuning van recreatieve tornooien op buurtpleintjes. Kras Sport ondertekende de Panathlon Verklaring over ethiek in de jeugdsport.

Vanuit Kras Sport wordt onder meer het Sport Your Dream project georganiseerd.

 

Locaties

Kras Sport heeft als thematisch steunpunt geen vaste locatie. Activiteiten gaan steeds op verschillende pleintjes of sportlocaties door.

Kras Sport

Generaal Eisenhowerlei 47

2140 Borgerhout

03/235 09 90

info@krasjeugdwerk.be

 

 

Bereikbaarheid

Tram: tram 24, halte Drink

Bus: bus 30, 410, 414, 415, 416, 417, 418, 427 of 429, halte Drink

 

Medewerkers Sport

Profielfoto medewerker

Mohamed Zemmouri

Cöordinator
mohamed.zemmouri@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Brahim Ait Ahmed

Jeugdwerker
brahim.aitahmed@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Farid Achalhi

Jeugdwerker
farid.achalhi@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Fatima Nassiri

Jeugdwerker
fatima.nassiri@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Guy Zekre

Jeugdwerker
guy.zekre@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Morad Talhaoui

Jeugdwerker
morad.talhaoui@krasjeugdwerk.be
Profielfoto medewerker

Niels Verdijck

Jeugdwerker
niels.verdijck@krasjeugdwerk.be
Robin Dupont

Robin Dupont

Projectmedewerker
robin.dupont@krasjeugdwerk.be

Projectmedewerker Sport Your Dream